Studio Styl

Obchodní podmínky

STUDIO STYL PRAHA, s.r.o. zapsaná dne 30.8.1996, spisová značka: C 47377 vedená u Městského soudu v Praze, sídlem: Ve Stínu 13, Praha 10, 100 00, IČO: 25073826

I.
STUDIO STYL PRAHA, s.r.o. se zabývá dovozem a distribucí dámského oblečení od společností:
BIP, BLUE, JULIANEA, M+M, MILLION, MONELLA, DORI na základě smluv o výhradním zastoupení těchto firem a značek pro ČR a SR.

II.
Bez souhlasu STUDIO STYL PRAHA, s.r.o. je zakázáno jakkoli používat veškerý grafický a textový obsah na www.studiostyl.cz či svévolně používat a propagovat názvy zastupovaných firem a jejich značek.

III.
STUDIO STYL PRAHA, s.r.o. se zabývá dovozem a velkoobchodním prodejem. Veškeré zboží se objednává dle kolekcí jednotlivých dodavatelů. Nabízené zboží se předobjednává cca 6 měsíců před danou sezónou.  Kontraktační jednání se uskutečňují v prostorách naší firmy v únoru a srpnu. O přesném termínu včas informujeme.

Poznámka: Toto neplatí pro výrobky firmy MILLION, u kterých lze zboží objednávat celoročně a je připraveno skladem.

IV.
Objednávku zboží je možné realizovat při osobní návštěvě v sídle společnosti, nebo elektronicky, zasláním objednávky na adresu: studiostyl@studiostyl.cz s uvedením názvu a sídla společnosti, telefonického a elektronického kontaktu a adresy pro zaslání zboží.

V.
Odeslání objednaného zboží probíhá přes Českou poštu, jako obchodní balík, případně je možné osobní převzetí v sídle společnosti proti úhradě v hotovosti. Zásilku zaslanou přes Ceskou poštu obdržíte cca do dvou pracovních dnů.

VI.
V případě reklamace zboží, je nutné reklamované zboží zaslat zpět do sídla společnosti na adresu: STUDIO STYL PRAHA, s.r.o., Ve Stínu 13, Praha 10, PSČ 100 00. V zákonné lhůtě 30-ti dnů reklamaci vyřídíme.

VII.
EET: Podle zákona o elektronické evidenci tržeb, je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku a zároveň je povinen přijatou platbu zaevidovat u správce daně online. V případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Všechna práva a povinnosti, které neupravují tyto obchodní podmínky se řídí platnými předpisy Obchodního zákoníku ČR.

Sledujte nás

Studiostyl.cz, vytvořila agentura Lucky Brand